يكشنبه 29 بهمن 1396
Sunday, 18 February, 2018
کسب مقام نخست در اولین رویداد پیشران استارتاپ هوشمند

گروهی از اعضای کمیته نوآوری و کارآفرینی سازمان با حضور در اولین رویداد پیشران استارتاپ هوشمند، موفق به کسب مقام اول شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران این گروه در کارگاه‌های مدل کسب و کار، محصولات و خدمات هوشمند، تحقیقات و نمونه سازی اولیه و ارائه ایده مؤثر که از تاریخ 17 الی 21 تیرماه در پژوهشگاه نیرو برگزار شد، شرکت نمودند.

در قسمت رقابتی رویداد پیشران استارتاپ هوشمند و در میان 40 ایده مطرح شده، ایده کارواش سیار توسط خانم سبا الماسیان با رأی بالا برگزیده شد. سپس اعضای کمیته نوآوری سازمان در قالب یک تیم و با تغییر نام به «کالواش» توانستند در میان 9 تیم شرکت کننده نهایی با کسب بالاترین امتیاز به مقام اول رسیده و برنده جایزه 30 میلیون ریالی و حمایت‌های علمی و اجرایی مختلفی شوند.

این گروه هفت نفره متشکل از خانم‌ها: سبا الماسیان، فریبا امیغی، مریم شاه پسند، ندا محبوبی و آقایان: سید محمد ایوب زاده، ایمان داودیان، نوید زهی بود.

شایان ذکر است اولین رویداد پیشران استارتاپ هوشمند (Smart Startup Propulsion) موسوم به اسمارتاپ پراپ (Smartup Prop) به عنوان بخشی از جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند (Iran Smart Cup 2017 – ISC 2017) در تیر ماه جاری و همزمان با نمایشگاه محصولات و خدمات هوشمند برگزار شد. به دلیل تعریف محورهای شهر هوشمند و خدمات و محصولات هوشمند هفت نفر از اعضای کمیته نوآوری و کارآفرینی سازمانی برای کسب مهارت بیشتر در زمینه ایده پردازی، تدوین مدل کسب و کار و ساخت MVP در این رویداد که از تاریخ 17 الی 23 تیر ماه برگزار شد، ثبت نام نمودند.

 
تعداد مشاهده: 521
1396/4/25 15:14:0
print