چهارشنبه 4 بهمن 1396
Wednesday, 24 January, 2018
برگزاری دوره‌های آموزشی یک ماهه به صورت مجازی

دبیرخانه جشنواره ساب‌پرتال‌های شهرداری تهران دوره‌های آموزشی یک ماهه‌ای را به صورت مجازی در سامانه آموزش مجازی شهرداری تهران برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، حسین محکم‌کار دبیر جشنواره ساب‌پرتال‌های واحدهای تابعه شهرداری و محله‌های شهر تهران برگزاری دوره‌های آموزشی را در راستای افزایش مهارت‌ها و دانش راهبران درگاه‌های الکترونیکی شهرداری تهران عنوان کرد و گفت: دبیرخانه جشنواره در نظر دارد تا دوره‌های آموزشی تجربه‌کاربری در طراحی پرتال،  مدیریت محتوا و کپی‌رایتنیگ، طراحی رابط کاربری و بصری را که در سال گذشته با حضور تعدادی از راهبران پرتال‌ها برگزار شده بود به صورت مجازی و با استفاده از سامانه مدیریت آموزش مجازی شهرداری تهران برگزار نماید تا عده بیشتری بتوانند از این آموزش‌ها بهره‌مند شوند.

محکم‌کار با اشاره به ایجاد دسترسی در سامانه آموزش‌ مجازی برای افرادی که درخواست داده بودند، گفت: دبیرخانه از تمامی واحدهای تابعه شهرداری تهران اعم از مناطق، معاونت‌ها، سازمان‌ها، ادارات کل و ... تقاضا کرده است تا اطلاعات دست‌اندرکاران فعال در حوزه ساب‌پرتال را برای شرکت در دوره‌های آموزش مجازی از طریق ایمیل festival@tehran.ir در اختیار دبیرخانه جشنواره قرار دهند.

شایان ذکر است تاریخ شروع اولین دوره آموزش مجازی با موضوع تجربه‌کاربری در طراحی پرتال از اول مردادماه 1396 به مدت یک ماه و از طریق سامانه آموزش مجازی شهرداری تهران به نشانی tmlms.tehran.ir می‌باشد. همچنین در پایان این دوره به افرادی که حداقل نمره قبولی را کسب نمایند، از معاونت آموزش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران گواهی معتبر ارائه می‌شود.


تعداد مشاهده: 772
1396/5/3 15:0:0
print