شنبه 25 آذر 1396
Saturday, 16 December, 2017
کسب رتبه ایده برتر همکاران سازمان در دومین ایده بازار شهری

دومین ایده بازار شهری تهران در روز بست و چهارم مرداد در تالار ایوان شمس برگزار شد و ایده شرکت کنندگان سازمان از میان حدود هزار و 600 ایده به عنوان ایده برتر معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات وارتباطات شهرداری تهران، ایده «شهرکاب» که حاصل همکاری اعضای کمیته نوآوری و کارآفرینی و همکاران دوچرخه سوار سازمان است به عنوان یکی از سه ایده برتر این رویداد انتخاب شد.
«شهرکاب» با تمرکز بر حل مشکل آلودگی هوا و ارتقای سلامت شهروندان، تسهیل و ترویج دوچرخه‌سواری در شهر با ارائه خدمات مشاوره خرید، پایش توان فیزیکی دوچرخه‌سوار، مسیر و هم‌مسیریابی، امداد سیار دوچرخه و بیمه دوچرخه‌سوار است. این ایده در مراحل بررسی و ارزیابی مشتریان قرار دارد و با رویکرد استارتاپی در دست اجرا است.
در این مراسم دکتر نگاهداری، رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، دکتر فرهادی معاون علم و فناوری مرکز مطالعات و دکتر فصیحی معاون برنامه‌ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری سخنرانی کرده و بر ضرورت توجه به ایده‌های نوآورانه و مبتنی بر بستر فناوری تاکید شد.
شایان ذکر است در این دوره حدود هزار و 600 ایده به دبیرخانه دائمی ایده بازار ارسال شد که سه ایده به عنوان ایده برتر و سه ایده به عنوان ایده شایسته تقدیر شد. در این مراسم از استارتاپ «کی‌کجاس» به دلیل تلاش برای تسهیل زندگی شهری و افزایش کیفیت زندگی شهروندان تقدیر شد.
تعداد مشاهده: 594
1396/5/25 14:11:0
print