شنبه 25 آذر 1396
Saturday, 16 December, 2017
کتب
مدیریت موفق پروژه ها با روش پرینس 2

PRINCE2  ( اجرا پروژه در یک محیط کنترل شده) یک روش مدیریت پروژه ساختار یافته است که بر اساس تجربیات گردآوری شده از هزاران پروژه و همچنین با مشارکت تعداد بیشماری از حامیان پروژه، مدیران، کارگروه ها و تیم های کاری، دانشگاهیان، اساتید و مشاوران تدوین شده است. PRINCE2 یک روش غیر انحصاری است که به عنوان یکی از پذیرفته شده ترین روش های مدیریت پروژه در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد.
نویسنده: نیگل بنت، جان ادموندز، باب پترسن، سو تیلور، گراهام ویلیامز، سرپرست نویسندگان:اندی موری مترجم: رضا ارغند، ایمان برادری، مهدی محمد نژاد
تاریخ چاپ: چاپ اول - زمستان 1391 شمارگان: 1000

برای خرید کتاب مدیریت موفق پروژه ها با روش پرینس 2 کد 43004 را به #1001*137* ارسال نمایید.

فضاهای عمومی و خصوصی شهر

یکی از ویژگی های اصلی هر فرهنگی، چگونگی تقسیم جامعه به عرصه های عمومی و خصوصی است. این تقسیم بندی در فضای شهری از قدیمی ترین سکونت گاه ها تا کلان شهر های کنونی، قابل مشاهده بوده و ارتباطات اجتماعی را منعکس کرده و شکل می دهد. اما این تقسیمی ساده و صرفا متضاد نیست و طیف وسیعی از خصوصی ترین تا عمومی ترین عرصه های جامعه و فضاهای شهری را در بر میگیرد.  این عرصه ها و ارتباط متقابلشان با یکدیگر با پیچیدگی زندگی در شهرهای معاصر، به مراتب بیشتر شده است.
نویسنده: دکتر علی مدنی پور - دانشگاه نیوکاسل مترجم: دکتر فرشاد نوریان - دانشگاه تهران
تاریخ چاپ: چاپ سوم - زمستان 1391 شمارگان: 1200

برای خرید کتاب فضاهای عمومی و خصوصی شهرکد 43019 را به #1001*137* ارسال نمایید.

طراحی نقشه - راهنمای دیداری طراحی و ساخت نقشه در محیط GIS

با استفاده از تکنیک های طراحی و ساخت نقشه، میتوان پدیده هایی را نمایش داد  که شاید به هیچ طریق دیگری نمایش آن ها امکان پذیر نیست. از سوی دیگر، نقشه ها بیانگر حقایق هستند و این حقایق را در مکان جغرافیایی خود نشان می دهند. سیستم های اطلاعات جغرافیایی، به عنوان ابزاری مناسب جهت فهرست کردن حقایق جغرافیایی، مشتمل بر لایه هایی از نقشه های رقومی، امکان ذخیره سازی انبوهی از حقایق و پدیده های جغرافیایی و مهمتر از آن، توانایی انجام آنالیزهای بسیار قوی را فراهم کرده است.
نویسنده: جان کرایگر - دنیس وود مترجم: دکتر حسنعلی فرجی سبکبار - دکتر سید علی بدری - مهندس مجید شادمان
تاریخ چاپ: چاپ اول - 1391 شمارگان: 1000

برای خرید کتاب طراحی نقشه کد 43036 را به #1001*137* ارسال نمایید.

صفحه 1 از 7نخست   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدي   آخرين