جزئیات ثبت‌نام طرح ترافیک سال ۱۴۰۰ خبرنگاران

image

فرآیند ثبت نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری سال 1400 خبرنگاران از روز چهارشنبه 20 اسفند ماه آغاز شده و تا 30 فروردین ماه 1400 ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و به نقل از عمار سعیدیان‌فر، مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی، اصحاب رسانه مطابق هر سال می‌توانند با مراجعه به سامانه «تهران من» (my.tehran.ir) نسبت به ثبت نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری اقدام کنند. خبرنگاران پس از ورود به سامانه تهران من و کلیک روی نام و نام خانوادگی خود، وارد قسمت «خبرنگار هستم» شوند و پس از آن مدارک خود اعم از مدارک هویتی، معرفی‌نامه، بیمه خبرنگاری یا 10 اثر خود را در این قسمت بارگذاری کنند.
طراحی جدید صفحه ثبت نام خبرنگاری تهران من، موجب تسهیل روند ثبت نام توسط اصحاب رسانه خواهد شد و روند تخصیص طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری را سرعت خواهد بخشید. در این شیوه به افرادی که ثبت نام طرح ترافیک انجام می‌دهند، اما سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری از سوی رسانه مربوطه به آنها تخصیص نیابد، به صورت خودکار، کارت بلیت خبرنگاری تخصیص خواهد یافت.
گفتنی است سهمیه‌های طرح ترافیک خبرنگاری سال 1399 تا زمان پایان تخصیص سهمیه‌های طرح ترافیک مربوط به سال 1400 اعتبار خواهد داشت.

1399/12/24 07:07:00 ب.ظ
print