تجلیل از کاربران برتر کمپین «رکاب و کتاب»

image

مراسم تجلیل از کاربران برتر اپلیکیشن دوچرخه که در کمپین «رکاب و کتاب» فعال‌ترین کاربران بودند روز ۲۵ اسفند هم‌‌زمان با روز بزرگداشت پروین اعتصامی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در این مراسم که با حضور کاربران برتر کمپین رکاب و کتاب و مدیران سازمان فاوا و سازمان حمل و نقل و ترافیک برگزار شد، اهداف و برنامه‌های توسعه دوچرخه سواری و اپلیکیشن دوچرخه بررسی شد و طی گفتگویی صمیمانه، کاربران اپلیکیشن از مشکلات و دغدغه‌های دوچرخه سواری در شهر تهران و ضرورت فرهنگ‌سازی گفتند.
از نتایج این کمپین می‌توان به تاثیرات زیست محیطی آن اشاره کرد. کاربران اپلیکیشن دوچرخه با مشارکت در این کمپین مسافتی بیش از ۳۶ هزار کیلومتر را در ۲ هزار و ۲۶۸ سفر پیمودند که این میزان پیمایش با دوچرخه معادل بیشتر از ۲ هزار و ۵۰۰ لیتر صرفه‌جویی در مصرف سوخت و کاهش چشم گیر Co2 است.
شایان ذکر است پویش رکاب و کتاب از ۲۴ آبان و هم‌زمان با روز کتاب و کتابخوانی با هدف ارائه مشوق‌های متنوع به شهروندان دوچرخه‌سوار شهر تهران و ایجاد علاقه‌مندی و ترویج دوچرخه‌سواری در میان عموم اقشار جامعه و با شعار «شهروند سالم، شهروند دانا» آغاز شد.
این کمپین با مشارکت «فیدیبو» برگزار گردید و بر اساس پیمایش کاربران، کدهای تخفیف و بن کارت‌های خرید کتاب ارائه شد.

 

1399/12/27 12:50:00 ب.ظ
print